Investitii

Prima înfiinţare reţea publică de apă uzată (canalizare, staţii de epurare),extindere reţea publică de apă, îmbunătăţirea reţelei de drumuri de interes local, prima înfiinţare şi dotare infrastructură aferentă serviciilor sociale – centru îngrijire copii (creşe conform Legii nr. 263/2007) şi dotarea Căminului cultural în comuna Slătioara, judeţul Olt" prin programul FEADR – Măsura 322.

Înfiinţare reţea publică de apă uzată (canalizare, staţie de epurare) în comuna Slătioara, satul Salcia, judeţul Olt - Proiect in derulare.